Tak, ten wpis będzie o nas. O ludziach Best Practice. O tym, co nas łączy. O tym, co nas różni i dlatego do siebie przyciąga. Nasza organizacja to nie „one man show”. Powstała z myślą o połączeniu sił ekspertów i trenerów – freelancerów poruszających się po obszarach związanych z szeroko pojętym HR-em.

Czy można stworzyć firmę, kiedy mamy różne wizje jej kultury organizacyjnej oraz odmienne zakorzenione sposoby funkcjonowania organizacyjnego i odmienne oczekiwania wobec tego, co chcemy, aby firma nam dała? I jeszcze kiedy nasze doświadczenia podpowiadają nam różne rozwiązania?
Czy przy powyższych różnicach można stworzyć firmę sprawnie działającą we wszystkich jej obszarach: sprzedaży usług czy produktów, zarządzania operacyjnego i strategicznego, polityki personalnej, budowania wizerunku?  Oczywiście, że tak! Jako eksperci wiemy, że właśnie w różnicach siła.

Tak powstał zespół Best Practice

 

Co nas różni? ? A konkretnie wyróżnia?

Mamy odmienny wiek, staż i charakter pracy, temperament i osobowość, potrzeby rozwojowe, doświadczenia. Nie jesteśmy z „tej samej stajni” i to nasza siła. Jesteśmy różni i ta różnorodność sprawia, że świetnie się dopełniamy. 

Co nas łączy?  ? Wartości

Misja, wizja, wartości – takie „powycierane” sformułowania, być może trącające myszką. 

Nie dla nas. Otwartość na zmiany, głębokie pragnienie samorozwoju i rozwijania talentów innych osób, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i nastawienie na „dogadywanie się”, uczciwe podejście do ludzi i biznesu, prostota i profesjonalizm w realizacji zadań zawodowych. Minimum „zadęcia” – maksimum skuteczności.

 

Trzymajcie kciuki za sukces naszego zespołu!

Piszcie do nas i dzielcie się z nami swoimi DOBRYMI PRAKTYKAMI!