O nas

POZNAJ NAS

Jesteśmy grupą, którą łączy wiedza ekspercka z zakresu zarządzania i HR, wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami i zespołami w kryzysie.

WIEDZA

Działania szkoleniowe opieramy wyłącznie na psychologicznej wiedzy opartej na dowodach (EVIDENCE – BASED KNOWLEDGE). Z daleka trzymamy się od „pseudonauk”, wiedzy potocznej i „szkoleniowej nowomowy”.

Projektując szkolenia dbamy o jasny, czytelny przekaz oraz weryfikowalność podawanych informacji (sprawdzona bibliografia, odnośniki do źródeł naukowych w materiałach).

Sami nieustannie podnosimy nasze kompetencje – korzystamy ze szkoleń, spotkań eksperckich, superwizji.

DOBRE PRAKTYKI

Stawiamy na „dobre praktyki” w zakresie pracy z ludźmi. Stawiamy na budowanie relacji i empatyczne podejście do człowieka. Pomagamy organizacjom wychodzić z kryzysów (zarządzanie zmianą, praca z oporem, działania antydyskryminacyjne i antymobbingowe).

Liderów, specjalistów i pracowników uczymy rozwiązywania konfliktów oraz dialogu opartego na szacunku i asertywnym stawianiu granic.

EKSPERCI

Dzielimy się wiedzą, narzędziami i pasją rozwijania talentów w organizacjach.

Nie jesteśmy korporacją szkoleniową, dlatego działamy zwinnie i za każdym razem dopasowujemy ofertę do zgłaszanych potrzeb.

Zapraszani przez nas do współpracy trenerzy i eksperci to zawsze osoby,  za których wiedzę i umiejętności ręczymy. Przepracowaliśmy ze sobą setki godzin, realizując projekty szkoleniowo – doradcze. Mówimy jednym głosem, pracujemy w oparciu o podobne wartości.

Poznaj naszych ekspertów

Trenerzy i specjaliści

Małgorzata Cużytek

Certyfikowany trener biznesu, trener umiejętności społecznych z rekomendacjami PTP, superwizor,  mediator,    psycholog – praktyk. Od 20  lat prowadzi treningi i szkolenia  z zakresu kompetencji „miękkich” (m.in. współpraca, asertywność, inteligencja emocjonalna), radzenia sobie w sytuacjach trudnych  (negocjacje i mediacje, praca z oporem, przeciwdziałanie manipulacjom i mobbingowi), szkolenia dla kadry zarządzającej (m.in. zarządzanie zespołem, zmianą, facylitacja społeczna, rozmowy rozwojowe) oraz szkoły trenerskie. Jako superwizor pracuje z zespołami, specjalistami (terapeuci, trenerzy, liderzy) oraz  klientami, którzy chcą podnosić swoje kompetencje zawodowe lub uporać się z sytuacją kryzysową.  Na sali szkoleniowej wulkan energii, poczucia humoru i empatii.

Monika Cużytek

Doświadczony manager, doradca zarządu, strateg rozwoju HR. Trener specjalizujący się w obszarach komunikacji, trudnych relacji, zarzadzania pracownikami, rekrutacji, onboargingu, offboardingu i outplacementu (dotyczy middle i top management). Ekspert w tematyce mobbingu i nadużyć w pracy. Człowiek do „zadań specjalnych” w organizacji. Pracuje szybko, dyskretnie, z dużym wyczuciem i szacunkiem do ludzi.

Ewa Spytkowska – Krajnik

Certyfikowany trener biznesu, coach i manager z wieloletnią praktyką w biznesie i szkoleniach. Zajmuje się rozwojem usług szkoleniowych, podnoszeniem kompetencji trenerskich oraz wsparciem we wdrażaniu programów rozwojowych u klientów. Posiada doświadczenie na kierowniczych stanowiskach związane z zarządzaniem zespołami, kierowaniem projektami, rozwojem produktu oraz działem serwisu i obsługi Klienta. Nieustannie fascynuje ją praca z ludźmi. Wierzy w uczenie się przez całe życie i potrzebę ciągłego doskonalenia posiadanych kompetencji, dlatego z pełnym zaangażowaniem buduje i rozwija innowacyjną markę Best Practice.

Małgorzata Dworzańska

Trener biznesu, coach, asesor, doradca do spraw HR. Obszary zainteresowań to szkolenia  dla kadry managerskiej z zakresu badania i rozwoju potencjału pracowników i zespołów, zarzadzania zespołami, motywowania pracowników poprzez umiejętne udzielanie informacji zwrotnych. Posiada duże doświadczenie jako konsultant wspierający działy HR w rekrutacji, budowania skal  kompetencji, wzmacnianiu komunikacji wewnętrznej w firmach, przeciwdziałaniu sytuacjom kryzysowym (konflikty w zespołach, mobbing).

Anna Wojciechowska

psycholog, trener, psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Trenerów BAZA, szklenia psychoterapeutycznego. Prowadzeniem szkoleń zajmuje się od 2005 roku, ma na swoim koncie kilkanaście tysięcy godzin przeprowadzonych. Wspiera firmy i organizacje w procesach rozwoju pracowników. Specjalizuje się w projektowaniu i realizacji całościowych projektów szkoleniowych, prowadzeniu Assessment i Development Center. Wspiera managerów i liderów w kluczowych kompetencjach związanych z kierowaniem zespołem. Zajmuje się szkoleniami z zakresu asertywności, komunikacji, współpracy oraz szkoleniach antymobbingowych.

Poza realizacją szkoleń prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną.

Jarosław Ligęza

Jarosław Ligęza – psycholog, trener, coach. Absolwent Szkoły Coachingu -The Art and Science of Coaching organizowanej przez Erickson College i Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kilku zaawansowanych Szkół Trenerskich. Współautor i prowadzący Szkoły Trenersko – Coachingowej organizowanej przez Ośrodek Twórczej Edukacji Kangur.
We współpracy z firmą treningiem-twórczości.pl oraz grupą szkoleniową Training&Consulting przeprowadził ponad tysiąc godzin szkoleń i coachingu w biznesie. Jest autorem modelu kompetencji kreatywnej w organizacji, współautorem modelu rozwoju Liderów Innowacyjności oraz autorem artykułów dotyczących innowacyjności w biznesie. Podczas kilkuletniej współpracy z firmą Ericsson wdrażał autorski model działań rozwojowych, których osią były szkolenia oraz coaching.
Prowadził szkolenia i coachingi dla kadry takich firm jak min. P4 (marka Play), AGORA, Zenith Optimedia, PZU, STRABAG SE, Mediaedge:cia, Mars Polska, Masterfoods Polska, 3M, Business Center Club, SCANIA, SYNTHOS S.A.

This site is registered on wpml.org as a development site.