O nas

Poznaj nas

Jesteśmy grupą, którą łączy wiedza ekspercka

Z zakresu zarządzania i HR, wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami i zespołami w kryzysie.

Działania szkoleniowe opieramy wyłącznie na psychologicznej wiedzy opartej na dowodach (EVIDENCE – BASED KNOWLEDGE). Z daleka trzymamy się od „pseudonauk”, wiedzy potocznej i „szkoleniowej nowomowy”.

Propagujemy „dobre praktyki” w zakresie pracy z ludźmi. Stawiamy na budowanie relacji i empatyczne podejście do człowieka. Pomagamy organizacjom wychodzić z kryzysów (zarządzanie zmianą, praca z oporem, działania antydyskryminacyjne i antymobbingowe).

Liderów, specjalistów i pracowników uczymy rozwiązywania konfliktów, dialogu opartego na szacunku i asertywnym stawianiu granic.

Dzielimy się wiedzą, narzędziami i pasją rozwijania talentów w organizacjach.

Nie jesteśmy korporacją szkoleniową, dlatego działamy zwinnie i za każdym razem dopasowujemy ofertę do zgłaszanych potrzeb.

Zapraszani przez nas do współpracy trenerzy i eksperci to zawsze osoby,  za których wiedzę i umiejętności ręczymy, bo przepracowaliśmy ze sobą setki godzin realizując różne projekty szkoleniowo – doradcze. Mówimy jednym głosem, pracujemy w oparciu o podobne wartości.

Poznaj naszych ekspertów

Trenerzy i specjaliści

Ewa Krajnik

Certyfikowany trener biznesu, coach i manager z wieloletnią praktyką w biznesie i szkoleniach. Od wielu lat zajmuje się rozwojem usług szkoleniowych, podnoszeniem kompetencji trenerskich oraz wsparciem we wdrażaniu programów rozwojowych u klientów Posiada doświadczenie na kierowniczych stanowiskach związane z zarządzaniem zespołami, kierowaniem projektami, rozwojem produktu oraz działem serwisu i obsługi Klienta.   Nieustannie fascynuje ją praca z ludźmi. Wierzy w uczenie się przez całe życie i potrzebę ciągłego doskonalenia posiadanych kompetencji, dlatego z pełnym zaangażowaniem buduje i rozwija innowacyjną markę Best Practice.

Małgorzata Cużytek

Certyfikowany trener biznesu, trener umiejętności społecznych z rekomendacjami PTP, superwizor,  mediator,    psycholog – praktyk. Od 20  lat prowadzi treningi i szkolenia  z zakresu kompetencji „miękkich” (m.in. współpraca, asertywność, inteligencja emocjonalna), radzenia sobie w sytuacjach trudnych  (negocjacje i mediacje, praca z oporem, przeciwdziałanie manipulacjom i mobbingowi), szkolenia dla kadry zarządzającej (m.in. zarządzanie zespołem, zmianą, facylitacja społeczna, rozmowy rozwojowe) oraz szkoły trenerskie. Jako superwizor pracuje z zespołami, specjalistami (terapeuci, trenerzy, liderzy) oraz  klientami, którzy chcą podnosić swoje kompetencje zawodowe lub uporać się z sytuacją kryzysową.  Na sali szkoleniowej wulkan energii, poczucia humoru i empatii.