Menu

Roman Stolarski

Specjalizuje się w efektywności biznesu – skuteczności i efektywności zarządzania, marketingu, sprzedaży, produkcji, logistyki oraz Zasobów Ludzkich. Działa na potrzeby takich branż, jak: telekomunikacja i IT, bankowość i ubezpieczenia, przemysł spożywczy, przemysł kosmetyczny, przemysł chemiczny oraz przemysł ciężki, FMCG oraz farmacja. Bogata praktyka, szkoleniowa, doradcza i zarządcza w Polsce, Anglii, Niemczech, Rosji i Ukrainie. Przeprowadził w ostatnich 3 latach ok. 520 dni szkoleniowych, coachingowych i doradczych. Opracowywał strategie, przygotowywał zespoły kierownicze do wdrożenia strategii i niezbędnych zmian  oraz szkolił zespoły w zakresie skutecznego ich wprowadzania.

Posiada Międzynarodowy Dyplom Zarządzania (Executive International MBA z wyróżnieniem, Francuski Instytut Zarządzania w Warszawie, 1994). Magister inżynier (Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, ukończył Wydział Elektroniki oraz Wydział Cybernetyki, 1981).

Prowadził i prowadzi zajęcia ze studentami studiów podyplomowych min: Akademii Leona Koźmińskiego w zakresie zarządzania procesem uczenia dorosłych, Wyższej Szkoły Bankowej w zakresie kultur organizacyjnych i zarządzania zmianą, Collegium Civitas w zakresie zarządzania procesami i projektami w działalności firm, International Institute of Research w Warszawie w zakresie controllingu marketingowego. Autor wielu publikacji z zakresu efektywności zarządzania sprzedażą, marketingiem, produkcją, coachingu biznesowego i rozwoju zasobów ludzkich.

Silną kompetencją Romana Stolarskiego, jest zdolność do integrowania różnorodnych narzędzi i usług z obszaru szkoleń, doradztwa i biznesu,  w sposób zapewniający osiągnięcie międzynarodowych standardów wykonania z zagwarantowaną użytecznością rezultatów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję