Menu

Szkolenia i Obstawy Medyczne

Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas imprez i eventów. Rekomendowanym przez nas wydarzeniem jest rozwój zespołu połączony z nauką pierwszej pomocy.

Wspólnie z naszymi Instruktorami zrealizowaliśmy Kampanię: „Masz tylko 4 minuty, aby uratować życie”. wejdź na link i poznaj szczegóły: http://festiwalrodziny.pl/masz-tylko-4-minuty/

1. Bezpieczeństwo

16859_1333546545828_2211543_nWażnym elementem naszej pracy jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas imprez. Współpracujemy z najlepszymi ratownikami medycznymi. Wszystkie imprezy od pikniku rodzinnego po imprezę masową wiążą się z pewnym ryzykiem. W związku z tym, aby to ryzyko zminimalizować proponujemy przekazać na nasze barki organizację zabezpieczenia medycznego Państwa przedsięwzięć.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen wachlarz usług medycznych niezbędnych do profesjonalnego zabezpieczenia medycznego każdej imprezy. Doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra medyczna pozwolą Państwu zagwarantować najwyższy poziom zabezpieczenia medycznego w trakcie każdego organizowanego przez Państwa wydarzenia. Dysponujemy własną karetką oraz infrastrukturą podczas zabezpieczeń medycznych.

 

 

2. Rozwój zespołu połączony z nauką pierwszej pomocy.

Kurs Ratownictwa MedycznegoWyjazd integracyjny wcale nie musi być nudny. Zacieśnianie więzów w zespole możliwe jest dzięki wykorzystaniu czynnika rywalizacji, wzajemnego zaufania i osiągania wspólnych celów. Proponujemy organizację wyjazdów integracyjnych połączonych z nauką zasad ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy. Nasze doświadczenia pokazują, że ćwiczenia w symulowanych zdarzeniach znacznie zwiększaną poziom wzajemnego zaufania i budują silne relacje w grupie. Jednocześnie praktyczny aspekt szkolenia powoduje większą przystępność zajęć edukacyjnych. Zadania jakie przygotowane są dla uczestników to mieszanka zajęć sportowych, sportów ekstremalnych i zadań ratowniczych. Konkurencje odbywają się z zachowaniem maksymalnego realizmu dzięki wykorzystaniu profesjonalnych charakteryzacji pozorantów, sprzętu linowego, wodnego, quadów i innych pojazdów. Jesteśmy w stanie zorganizować dowolną formę integracji na wodzie, lądzie i w powietrzu. W zakresie technik linowych współpracujemy z najlepszą w Polsce firmą organizującą kursy technik linowych oraz realizującą najtrudniejsze wyzwania – w tym zjazd z dachu Stadionu Narodowego.

 • Aktualnosci

  Polecamy: Warsztaty dla całych Rodzin w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej

  RODZINNA KLUBOKAWIARNIA PRASKA to nazwa przywodząca na [...]

  FUNDAMENTI rozwoju ludzi i organizacji

  Dlaczego z nami? WIEMY JAK 90% programów rozwojowych to [...]

  IV Festiwal Rodziny za nami! Dziękujemy, że byliście z nami.

  W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla [...]

  Młodzi ARTyści edycja 2017

  Fundacja A.R.T. razem z Fundacją Miejsce Kreatywne w [...]

 • Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję