Menu

Łukasz Jakóbiak

Gość i prelegent wielu konferencji, m.in. Łódź JungleWeb, „Like us, TOO!!” na Uniwersytecie Jagiellońskim, Creative Mornings w Warszawie czy XX Forum Gospodarczego w Toruniu.

Prowadzi w całej Polsce szkolenia i wykłady motywacyjne pod hasłem: Znajdź Siłę. W 2013 roku zrealizował swój cykl 20 wykładów na terenie całej Polski. Na wykładzie w Warszawie gościł ponad 300 osób.  Był gościem seminarium Go Big Or Go Home z Randy Gagem i Mateuszem Grzesiakiem gdzie wykładał dla ponad pół tysiąca uczestników. Swoje wykłady dawał dla takich firm jak Allianc, Coca Cola, Loreal, czy UBS.

Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012 oraz Nagrodę Specjalną kanału Planete+.

Otrzymał też Nagrodę Specjalną w plebiscycie Glam Awards 2013, nagrodę Fashion Magazine oraz nagrodę TOP ten Plejady. W 2013 roku współprowadził festiwal TOPtrendy. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

ZAKRES:

wystąpienia, panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty.

TEMATYKA:

WYKŁADY MOTYWUJĄCE Charakterystyczne dla wykładów motywacyjnych Łukasza Jakóbiaka jest to, że opowiada autorskie historie, które miał okazję przeżyć i na ich podstawie pokazuje, jak wytrwałość i wiara pozwalają realizować marzenia i cele. Pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces, a brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu.  Na wykładach przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a kończą się one owacją na stojąco i nowym spojrzeniem na przyszłość. Wykład jest prowadzony lekko i jest urozmaicony zdjęciami i materiałami video dokumentującymi historie Łukasza.

JĘZYK WYKŁADU: polski,

 • Aktualnosci

  Polecamy: Warsztaty dla całych Rodzin w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej

  RODZINNA KLUBOKAWIARNIA PRASKA to nazwa przywodząca na [...]

  FUNDAMENTI rozwoju ludzi i organizacji

  Dlaczego z nami? WIEMY JAK 90% programów rozwojowych to [...]

  IV Festiwal Rodziny za nami! Dziękujemy, że byliście z nami.

  W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla [...]

  Młodzi ARTyści edycja 2017

  Fundacja A.R.T. razem z Fundacją Miejsce Kreatywne w [...]

 • Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję